O MNIE

Projekt Kobieta powstał, żeby wspierać kobiety w codzienności zawodowej.
Od wielu lat pracuję w biznesie jako psycholog biznesu, trener, coach, HR Business Partner. Pracuję z menedżerami, HR, przedsiębiorcami, osobami prywatnymi.
Po latach pracy zobaczyłam, jak wiele zależy od tego co mamy w głowach, od naszych przekonań, motywacji, odporności psychicznej i ukierunkowanych działań (efektywności).

Dlatego powstał Projekt Kobieta.

To przestrzeń, w której dzielę się wiedzą, narzędziami, przemyśleniami, odkryciami czy pomysłami.
Piszę o wszystkim, co wydaje nam się istotne, ciekawe, nowe.
Jestem tu po to, żeby wspierać kobiety w codzienności zawodowej – zarówno na etacie jak i we własnym biznesie.
Pracuję nad wyznaczaniem kierunku własnej firmy bądź drogi zawodowej. Wykorzystuję swoje ponad 15 letnie doświadczenie w HR i w prowadzeniu własnej firmy.
W swojej pracy pracuję w oparciu o metodologię Design Thinking – uważam, że

MOJĄ MISJĄ JEST POMAGANIE INNYM W STAWANIU SIĘ TAKIMI, JAKIMI CHCĄ BYĆ. 

 

magda1

Magda Siwińska

Coach ACC ICF, trener umiejętności społecznych, psycholog. W dowolnej kolejności. 

Od ponad 10 lat współwłaścicielka firmy zajmującej się szeroko rozumianym HR. Współwłaścielka portalu branżowego HRPolska.
Na wizytówce ma napisane Dyrektor Zarządzający, co w pełni oddaje różnorodność codziennych działań – od prowadzenia coachingu czy szkoleń, poprzez koordynację pracy agencji pracy tymczasowej aż do obsługi MailChimp czy WordPress. 

Prywatnie – mama Piotrka i Zuzy, Matka Polka na obcasach.

Inicjatorka ProjektuKobieta.pl. 

Kontakt: magda@hrmasters.pl 

Z ProjektemKobieta.pl współpracują do czasu do czasu:):

mariolaMariola Kędzierska – praktyk biznesu od 2006  roku. Obecnie zarządca nieruchomości pod wynajem,  właścicielka sklepów internetowych, prowadzi bloga: SilnaOdSrodka.pl wspierającego kobiety w dziedzinie finansów, edukacji finansowej dzieci i przedsiębiorczości.

Łączy prowadzenie biznesu – z wychowaniem dwóch córeczek (12 i 6 lat). Czasem z powodzeniem – czasem z odrobiną frustracji z którejś strony.

Pasjonatka ebiznesu, fanka szkoleń i rozwojowych książek. Marzycielka i wizjonerka, z planem dojścia do wolności finansowej.

Inicjatorka ProjektuKobieta.pl.

IMG_agabeAgnieszka Bednarska

Najpierw Mama – umowa na czas nieokreślony, brak okresu wypowiedzenia, pełna dyspozycyjność 24 godz./dobę. Największy projekt życia: trzy Poptorki w wieku 3-5-7 lat.

Potem Kobieta Pracująca. HR Menedżer z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia biznesu. Bez pracy i obcasów nie czuje się kobietą. Bez pomysłów, wizji i nowych projektów – spełniona i niezależna. Psycholog biznesu, coach ACC ICF i trener.
Współwłaściciel HR Masters, Redaktor naczelna HRPolska.pl.

Tu w ProjekcieKobieta.pl występuje zdecydowanie „po godzinach”, najczęściej w kategorii: MATKA POLKA